Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Intel Software Bonus Bundle

K procesoru Intel jsem dostal elektronický promo klíč, který obsahuje Fortnite – Splash Damage Set, AutoChess, ClearEdge, MediaHome, PhotoLab 3 Elite, GRFX, Peacock, Alexa, Action4, CNX Player, Multicam Capture, Painter Essentials, PhotoDirector 365, Vegas Pro 365, Luminar 4.
viz. https://www.alza.cz/media/intel-software-bonus-bundle-nutno-uplatnit-do-31-3-2021-d6258764.htm#popis
Nicméně Fortnite – Splash Damage Set je nějaký přídavek ke hře, která je jinak FREE. Ale mě spíše zajímají ty programy = AutoChess, ClearEdge, MediaHome, PhotoLab 3 Elite, GRFX, Peacock, Alexa, Action4, CNX Player, Multicam Capture, Painter Essentials, PhotoDirector 365, Vegas Pro 365, Luminar 4 - ty se registrují nebo přidají do knihovny jak? Nějak na to nemohu přijít...Díky

Tak asi špatně čtu nebo vidím...Z těch 7 recenzí pouze u té první někdo píše, že Vegas Pro 365 >> pouze sleva 40% z plné ceny na rok, zbytek aplikací krom "Nero"pouze 3 až 6 měsíců zkušební verze, pak je nutno zakoupit plnou verzi. Ale v Epic Games tyto aplikace nevidím...alias nemohu je najít.