Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pripojeni k internetu

Ahoj Přátele, potřebuji poradit s připojením internetu ve stolním počítači. Ukazuje mi to že jsem připojen, ale nenajedu na žádné stránky. Nemůžu najít ani svou IP adresu. Děkuji za odpověď a přeju pěkný den.:-)

když do prohlížeče zadáš přímo adresu - - dostaneš se na poradnu? jestli jo, je nejspíš vadný dns server, nebo ho něco blokuje.
máš nainstalovanou nějakou vzrušující verzi antiviru?

máš nějakého místního poskytovatele, možná by to chtělo vyměnit jeho dns za osvědčený "public dns"
-> příkaz: ncpa.cpl -> vlastnosti připojení -> tcpip v4 -> vyplnit nové dns

spusť cmd.exe, v příkazovém řádku napsat a spustit tyto 2 příkazy:

ipconfig -all > ip.txt
notepad ip.txt

zkopírovat výpis sem.