Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Některé aplikace se po zapnutí seknou a ihned vypnou

Ahoj, mám problém s kterým si nevim rady. Některé aplikace např. spotify, geforce experience, rocket league atd. se ihned po zapnutí vypnou. Vypadá to jakoby přestali pracovat a spadly. Ale zase některé aplikace jako google chrome a discord fungují v pořádku. Nemohu přijit na to proč. Děje se to od dnešního rána. Včera večer jsem stahoval aktualizaci tak je možné, že se někde něco pokazilo ? Zároveň se ve start menu neukazují ikony (foto v příloze). Zažil to už někdo a ví si s tím někdo rady ? Kdyby vám bylo něco nejasné tak se klidně zeptejte.

človek by ti na náš, v ČSSR dávno vymyslený, boľševikmi, zľatými komunistami celebrovaný sviatok Valentínov poradil, ale nemám tú silu a odvahu v sebe, bo od Stalinovho, božieho rána, si poceckávam 40% 7* Metaxu.

Ale istá možnosť, oproti repair desiny Dism.exe v PowerShell je tutokaj:

Stiahni si ISO W10 na plochu, klik na ISO, klik na Setup.exe, spustiť ako Správca, čím "prešrotuješ" svoj sprznený, americký, kapitaľistický, západný OS so zachovaním nastavení a SW. Robota cca na 30 minút s plne automatickými, troma reštartami. Binec v roote C:\ si vyčistíš "ex privata industria" už sám.