Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze sledovat na notebooku ČT při rychlosti 3MBit/s?

Mám na výběr 3MBit/s a 10MBit/s rychlost mobilního připojení k internetu od operátora. Je mi jasné, že je 10MBit/s je lepší. Ale zajímá mě, zda by teoreticky bylo možné, koukat na webu ČT na online vysílání s rychlostí pouze 3MBit/s? Nejde o sledování přes HD velké plazmové televize, ale sledování na notebooku přes wifi z hotspotu mobilu s datovými službami. Vím, že je na ČT celkem velký výběr kvality, ale aby to bylo koukatelné alespoň v běžném rozlišení pro notebooky.

koukatelné alespoň v běžném rozlišení pro notebooky.

nejde přece o rozměr obrazovky v centimetrech, ale v pixelech. a ten má velká obrazovka na zdi i malý displej ntb na stole i typický mobil v ruce stejný*.
ty 3mb mi připadají spíš nouzové, záleží jestli to reálně nebude klesat ještě níž.

čili když od toho nečekáš hd obraz a poskytovatel poskytne co slibuje, tak to pude. ale jestli ty nebudeš mít doma za pokovenými plastovými okny pořádný signál, za to už poskytovatel nemůže.

*) neřeším 4k, na které se neptáš a kterým čt nevysílá