Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem pri bootovani

Zdravim..
Prosim Vas,v posledni dobe mi pri zapnuti PC a hned po logu MS vybehne modra obrazovka a tahle hlaska.Po stlaceni restartu nabehne uz WIN v poradku..OS mam WIN XP HE SP3,pred par dnema reinstalovan..Na strankach MS jsem nasel jen stav s konecnym cislem 017,034,005...
Muze mi nekdo poradit,jak se toho zbavit?

Hlaska:

STOP: c000021a {Závažná chyba systému}
Proces systému k systému Windows Logon Prosecc neočekávaně skončil se stavem 0xc00000402 (0x00000000 0x0000000).
Systém byl vypnut.

závada se vyskytovala už před instalací sp3, nebo až po ní?

zkus si v c:\boot.ini změnit místo loga textový výpis, jestli bude vidět co se hryzne:
start - spustit - msconfig.exe - záložka boot.ini - možnosti spuštění: /noguiboot, /sos, můžeš i /bootlog
ok a restart

dá se vyhodit ram a zkusit aspoň jeden modul z jiného pc?