Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Picasa3 export

Na starém PC lde je ještě WXP mám v programu picasa 3 velmi staré fotky a možná i videa a nerad bych o to přišel , na netu jsem se dozvěděl že picasa googgl přestal používat potřeboval bych nějaký beplatný Cloud kde bych je mohl přetáhnout to znamená i složkamy jak jsou v picasu existuje něco podobného ?dííky

Taky jsem si toho vědom že když to dám na net tak riskuji ,ale zas na DVD když to vypálím tak za prvé to nevejde na jedno medium ale já nevím na kolik a za druhé já jsem takový jemně řečeno nepořádný já ty DVD nosiče někam založím a nepopíši tak že je potom nenajdu :-) a další věc DVD mechaniky jdou někam prostě jsou za zenitem a pak když koupím nový PC nebo notebook tak už tam se vetšinou nevyskytují a externí disky jsou většinou drahé díky