Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bluetooth sluchátka

Zdravím,
potřebuji poradit s problémem ohledně problému s připojením BT sluchátek (JBL Tune 500BT) k x starému notebooku o kterém vám popřípadě zjistím více info, pokud to bude podstatné. Problém zní: sluchátka se připojí, ale po nepravidelném časovém intervalu se sama odpojí, někdy se i připojí zpátky. Sluchátka jsou zkoušena jak na telefonu, tak na jiných noťasech, kde jsou plně funkční. Na notebooku je zase zkoušen přenosný BT reproduktor stejné značky jako sluchátka, který taky funguje bezproblémově. Na notebooku jsem přeinstaloval ovladače zvuku i BT, ale stále bez úspěchu. Budu rád za každou odpověď a předem děkuji za čas.

si teda myslim ze brouk ve sluchatkach se prizpusobi bt4.0 (nebo podnorme pro audio rezim), ale jak uz to s ruznymi znackami a alfaverzemi norem byva...
lepsi nez menit sluchatka bude koupit usb bt dzinzig v.4.2, treba bude vetsi uspech. a bt v notebuu predtim samozrejme zakazat.

Jsem si skoro jisty, že jde o problém v připojení s Bluetooth modulem na to notebooku. Dnes jsem to zkousel s BT750 a zaznamenal jsem mimo chrčení stejný problém.
Neříkám ze jde vyloženě o problem s verzi BT, ale ať na straně optimizace samotného BT modulu, Avrcp, nebo jeho napsaných driveru bude problém na straně Bluetooth notebooku.