Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vteřinový pád Uploadu - přerušení vysílání - pravidelné

Dobrý den,
potýkám se nově s problémem kdy moje internetové připojení (pouze upload) v pravidelných intervalech (cca 5-6minut) spadne zcela na 0. Do cca 10 vteřin se opět nahodí na normální hodnoty, ovšem při spuštěném vysílání to znamená přerušení a nutnost znovu spustit a tak dále, v dnešní době kdy jsme nuceni vše řešit online je to obrovská komplikace, ale vůbec nevím jak na to...už jsem zkusil hromadu věcí, pročetl spoustu fór a nikde jsem nepřišel k dobré radě.
Abych lépe popsal tak používám streamovací program OBS (zkoušel jsem také Xsplit - nepomohlo)

Co jsem zkoušel?
Vyměnit streamovací software - nepomohlo
Koupit nový router - nepomohlo
Vypnout antivir - nepomohlo
Vypnout firewall - nepomohlo
Změnit servery ve streamovacím softwaru - na různé města v evropě vč. českého - nepomohlo
Kontaktovat providera Internetu - neeviduje ze své strany jakoukoliv potíž
Aktualizovat síťové drivery - mám aktuální

- Roky předtím jsem streamoval bez těchto potíží, hardware mám stále stejný, software byl nastavený taktéž stejně jako předchozí roky.

*ještě bych připsal, že mám PC na kabelu... :) Zkoušel jsem ještě kabel přímo od modemu, aby nešel skrz router a stále stejné.

Nenapadá někoho jak tento problém vyřešit?

Děkuji za každou radu.

Na svojej strane môžeš urobiť jedine to, že obmedzíš šírku pásma uploadu na 90% funkciou QoS v nastavení routra. Ak to nepomôže, tak je možné, že na niektorom úseku siete sa uplodad zahlcuje a to môže byť aj za poskytovateľom tvojho internetového pripojenia.