Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunkční internet po reinstalaci windows

Zdravím, nedávno sem windows 10 dal do továrního nastavení kvůli zasekání systému. Vše proběhlo v pořádku. Když se vše načetlo tak mi nefungoval internet psalo ze je připojen ale bez internetu, zkoušel sem i uplně jiné připojení a také sem zkoušel externí síťovou kartu,resetování sítě také nepomohlo, před tovarním nastavením bylo vše v pořadku internet fungoval , kabel vadný není zkousel sem v jiném pc
Děkuji za rady

Málo informací, vlastně žádné.

Nastavení připojení je stejné jako bylo? IP adresa, brána, maska, DNS server, ....?

Je to stolní PC nebo notebook? Ovladače jsou nainstalované? Připojuješ se k nějakému routeru? Ping na ten router taky nefunguje?