Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Foto na paměťové kartě

[b]Znamí mi poslali fotky na paměťové kartě.V PC se karta vůbec nenačte(ochranu nemá).Dal jsem ji do stareho foťáku a je tam nahráto 58 MG . Ale otevřít to nejde. Píše to prázdná složka. Volal jsem těm známím a oni to prý doma než mi tom poslali kontrolovali a fotky tam byli

No jsou to starší lidi. A řešili to poštou . Ta karta je údajně sterá Kingmax secureDigital 64MB. Mám v PC čtečku která přečte úplně všechno. Oni v PC čtečku nemají tak to nahrátí řešili přes externí čtečku.No nevím co s tím . ty fotky bych rád viděl,volal jsem jim a oni mi tvrdí ,že tam jsou. Teď chtějí poslat flešku...zase poštou.Ale neví kdy ? Já se z toho picnu

No já jsem jim psal aby mi to tedy poslali mailem , když neumí jinak. A odpověď byla , že je to 140 fotek. No ale každá fotka má prý jen kolem 300kB. Tak to by zvládli poslat holt víc mailů , než se s tím takhle prcasit přes poštu.
Zase jsem jim volal a oni říkají. Ty fotky tam jsou.Vypadá to , že asi to foto jen tak neuvidím.

Máte pravdu všichni. Proč něco udělat jednoduše , když se to dá dělat složitě . A navíc nefunkčně. Jooo fotili to asi před 20 lety na digifoták. Poslali mi 10 fotek mailem a
zbytek poštou tou paměťovkou. Ta karta je asi ještě z toho fotáku. Je to těžká domluva. No uvidím jak to bude dál.