Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rutiny pro index.php a wp-login.php

Jsem administrátor webu. Chci abych dostával upozornění emailem. že registrovaný uživatel právě navštívil web. Za tím účelem jem vytvořil dvě rutiny, ale nefungují mi. Byl by někdo schopen zjistit proč a event. to opravit?

RUTINA PRO INDEX.PHP

if($_COOKIE["uzivatelWebu"] != "") { if($_SESSION["odeslano"] != "ano") { if($_COOKIE["uzivatelWebu"] != "")
{ $uzivatel = $_COOKIE["uzivatelWebu"];
$hl = "From: Můj nový wordpress na cimelice01.borec.cz wordpres@^cimelice01.borec.cz^";
$hl .= "\nMIME-Version: 1.0\n"; $hl .= "Content-Type: text/html;charset=\"UTF-8\"\n";
if(strpos($uzivatel,"ová") === false and strpos($uzivatel,"ová") === false)
{ mail("barveramartin@gmail.com", "Návštěvník", "Web právě navštívil " .
$_COOKIE["uzivatelWebu"],$hl); } else { mail("barveramartin@gmail.com", "Návštěvník", "Web právě navštívila " .
$_COOKIE["uzivatelWebu"],$hl); } } else { $hl = "From: Můj nový wordpress na cimelice01.borec.cz wordpress@^cimelice01.borec.cz^";
$hl .= "\nMIME-Version: 1.0\n"; $hl .= "Content-Type: text/html;charset=\"UTF-8\"\n";
mail("barveramartin@gmail.com", "Návštěvník", "Web právě navštívil nepřihlášený uživatel.
(Také je možné, že má zakázané cookies webu)",$hl); }
$_SESSION["odeslano"] = "ano"; } }

RUTINA PRO WP-LOGIN.PHP

$prip = mysqli_connect("sql5.webzdarma.cz","cimelice01bo1949","Magistr2021@");
mysqli_select_db($prip,"cimelice01bo1949");
mysqli_query($prip,"select database()");
$hl = "From: Můj nový wordpress na cimelice01.borec.cz wordpress@cimelice01.borec.cz";
$hl .= "\nMIME-Version: 1.0\n";
$hl .= "Content-Type: text/html;charset=\"UTF-8\"\n";
$dotaz = mysqli_query($prip,"select `display_name` from `_wpusers` where `user_login` like '"
.mysqli_real_escape_string($prip,$user_name) . "' or`user_nicename` like '" . mysqli_real_escape_string($prip,$user_name) . "'");
list($jmeno) = mysqli_fetch_array($dotaz);
if($_COOKIE["uzivatelWebu"] == "") {
setcookie("uzivatelWebu", $jmeno, time() +100*365*24*60*60);
$_SESSION["odeslano"] = "ne";
}

Děkuji předem za odpověď a pomoc.

Magistr

Ja to nemám chuť lúštiť, len sa opýtam či máš správne nakonfigurovanú SMTP autentifikáciu na odoslanie mailu...SERVER odosielanej pošty, port, šifrovanie, meno, heslo... ???

wp-config.php - príklad:

define( 'SMTP_HOST', 'server.a2hosting.com' );
define( 'SMTP_AUTH', true );
define( 'SMTP_PORT', '465' );
define( 'SMTP_SECURE', 'ssl' );
define( 'SMTP_USERNAME', 'user@example.com' );
define( 'SMTP_PASSWORD', 'password' );
define( 'SMTP_FROM', 'user@example.com' );
define( 'SMTP_FROMNAME', 'Kelly Koe' );

Použi nastavenia SMTP servera, cez ktorý mieniš posielať maily...

Username: Používateľské meno, ktoré používate pre prihlásenie na mail server
Password: Heslo, ktoré používate pre prihlásenie na mail server

Ak použivaš mailový server gmail, tak nastavenia gmailu...

Proč smazat? Třeba se odpovědi budou hodit někomu jinému. Byla by ale slušnost napsat, že už řešení nepotřebuješ, aby se rádci zbytečně nesnažili. O nějakém poděkování se už ani nezmiňuju, je to vlastně naše povinnost, jak si někteří myslí, radit zadarmo ve svém volném čase....