Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení smt na tiskárně

Ahoj zakoupil jsem tiskárnu Cannon a chci si nastavit odesílání mailů ale neumí to aktuální šifrování ani po upgrade firmware nevím co mám dělat nebo jak to řešit je nová.

Posielanie mailov to už héej, ale ako bonus ich cestou tlačiarne šifrovať po sieti je silná káva, nad rámec vymožeností. Používaj OS na ščote, k nemu nejaký domáci poštový klient, Thunderbird od Mozilla alebo TotalCommander.