Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pinnacle Studio 14 - problém s načítáním obrázků

Ahoj všem. Mám problém si Pinnacle Studiem 9 a 14 nainstalované na Windows 10. Obe verze fungujou standartne, az na jednu vec. Oba programy mi v poradku nactou vsechny obrázky, ale když je zařadím do svého fimu, tak se mi spousta obrázků nenačte a místo nich je tam vidět pouze šedý čtvereček s vykřičníkem.

U těchto programů na Windows 7 se mi tento problém nestával. Netušíte, jak toto vyřešit?

Moc děkuji za odpověď.

PInnacle je pro mne sprosté slovo. Chce tak nadupanou mašinu, až hanba. Jinak dělá naprosto nepředvídané věci. Z placených použij PowerDirector, z free je KdenLive mnohokrát lepší a spolehlivější, jak Pinnacle. KdenLive používám pod Linuxem i na profi střih. Je i ve Windows verzi.