Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD z rekordéru

Přátelé zdravím Vás, mám dotaz.Jak naformátovat HDD z videorekordéru.Mám hdd WD1200 a chtěl bych ho použít do pc.Po připojení k pc to píše neznámý hdd.Jde to nějak naformátovat na NTFS ? Dík za jakoukoli odpověď. djpepa25

Pripojený ako externý hdd alebo priamo "zasuň" do HW v PC?

v každom prípade: MTPWv12.3Tech.zip

je cracknutý, dá sa vyrobiť bútovacie médium na externom nosiči alebo priamo v gr.prostredí spusteného OS po jeho nainštalovaní.

Lebo nástroj z dielne MS, Diskpart.exe, je velice nepohodlný pre mierne neznalých klikačov.