Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnova plné kvality JPG?

Dobrý den,
existuje nějaký software na obnovu plné kvality obrázku jako je například JPG uložený s 90% kompresí?

Nemyslím fotky z foťáku, ale jednoduchou grafiku.
Pro ilustraci co mám namysli přikládám přiblížený detail části grafiky - nalevo uložené ve 90% kompresi a napravo v plné kvalitě.

Software naprogramovaný na vyhlazení pixelových "nečistot" vzniklých kompresí. (levá část obrázku)

[92337-test1-srovnani00-jpg]

Děkuji

U jednoduche grafiky (plochy stejne barvy) to jde, hlavne pokud je to neco v tomhle stylu, tak nejlip prevest do vektoru. Rucne - vyplnit barvou ktera je pro plochu majoritni, v nejakem grafickem editoru, s nastavenim tolerance/tresholdu tak aby to obarvilo i artefakty, ale nevylilo se mimo. Rychly priklad na 4 kliky mysi:

[92338-screen-shot-02-20-21-at-10-15-pm-png]

Jestli to umi neco automaticky - pravdepodobne ano, mozna nejaka davka do Photoshopu - nepotreboval jsem nikdy resit, podobne veci si naklikam za chvilku rucne.