Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem schovaly se mi adresáře cache

zdravím, v TotalCm jsem nedavno měl normální přístup k adresářům "cache" 2 až 12, nevím co se stalo, ale už je tam nevidím ani přes průzkumníka. Že tam jsou mám potvrzeno programem VideoCacheView :" ...\Local Settings\Data aplikací\Mozilla\Firefox\Profiles\6f1sgcb4.default \cache\1ECAC786d01 ".
Nevíte jak je zpřístupnit ? Nic neobvyklého jsem nedělal a najednou zmizely.

díky za každou radu.

no právě :)
u mne bylo viditelných těch cache víc, jeden byl bez čísla a další byly čístovány od 2 do asi 12. "CACHE ...CACHE2 ... až CACHE12 a teď ani ťuk. Končí to "6f1sgcb4.default" :-(
a nejsem si vědom ničeho co to zmizení mohlo způsobit. Není to TC, protože to nevidím ani v průzkumníku. Nastavil se tam nějaký "skovávací" mód či co..
nemáte někdo nápad jak je obnovit ?
díky moc.