Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Diagnostika tiskarny-toneru

Hezky vecer.

Chci se zeptat,jestli exituje nejaka apka,nebo spusob,jak zjistit stav tiskarny,resp.: toneru. Mam tiskarnu OKI MC342dnw na ktery dosel cerny toner. Zakoupil jsem nejakou alternativu. Chvilku vse tisklo jak ma ale v posledni dobe se na papire objevuje bilej,nedotisknutej pasek na levy starne. Po vyndani toneru,malem vycisteni par vytistenych listu vyleze dobre..Pak se problem opakuje.
Mam hledat problem v toneru,nebo spis nekde jinde?

Řešení:

Nevím, jakou by sis představoval apku? Vše potřebné najdeš v ovládacím software od výrobce.

V tomto případě ale bude problém s neoriginálním toneru. Protřepal jsi ho před použitím?

Zakoupil si nejakú alternativu...hm asi tá alternativa, resp. "kompatibilná náplň" moc tlačiarni nešmakuje....Skús iného výrobcu nejakej alternativy alebo použi origo náplň.
Sw k tlačiarni určite nejaký bude - na dodanom cd alebo na ich webe...

Zakoupil jsi toner, který dělá problém - reklamuj.
Alternativní tonery k HP ve firmě standardně reklamujeme, občas vadný chip, občas začne špinit...
K OKI máme naštěstí vysoutěžené takové podmínky, že cena za originální spotřebák je tak nízká, že se na to alternativa nedostane.