Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém po spuštění PC

Dobrý den, měl bych dotaz. Pár minut po spuštění počítače monitor zčerná a jakoby se vypne, zároveň se počítač a veškeré větráčky rozjedou na maximum a jediné řešení je vypnutí počítač tlačítkem. Nesetkal se s tím už někdo, či nevíte co s tím?
Díky

Resetni Bios Jumperom alebo skratni kontakty po peckou CMOS pri odpojených zdrojoch napájania.

Ak sa nerozžne obrazovka do gr.prostredia Bios, odnes PC do servisu kde skontrolujú moduly RAM, grafiku alebo si kúp nový ščot.