Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte RAM do notebooku 2GB

Ahoj,

provozuju starší notebook, na web nějak stačí, ale naposled když se tam hrnuly W10 20H2, tak to trvalo několik hodin :-D , což zřejmě zapříčinila malá ramka.

Je tam 2GB, druhý slot je prázdný, je přes ní samolepka KN2GB07003938A 12DD2000 (je vidět na obrázku).

Poraďte prosím jak najít stejnou ramku, aby se dala do noteboku přidat?

Tak se mi podařilo papírovou samolepku přes původní samolepku Kingstonu odpreparovat pomocí horkovzduchu (100°) a lámacího nožíku, viz obrázek,
+ přikládám znovu SPD záložku CPU-Z.

Teď ještě prosím poraďte kde seženu přesně stejnou paměť, na aukru je nebližší asi tato 2gb-ddr2-kingston-ktl-tp667-2g-memtest-o-k-6984207024, aspoň co se týče rozložení tišťáku, bude fungovat dohromady s tou mojí?
Podle čeho poznat jestli jo nebo ne?

Tak jestli to chápu dobře, hledám úplně přesně:

Kingston 2GB 2Rx8 PC2-6400S-666-12-E2 ?

Na ebay by bylo zrovna jedna, akorát 30EUR+doprava je dost, nezbývá mi zřejmě tedy než čekat zda se něco levnějšího neobjeví na aukru..

Nebo tyhle by tam šly?
ram-2x2gb-pc2-6400s-pro-ntb-6984133677
Co myslíte?

Nebo tyhle - ale proč tvrdí že jsou 800MHz?
ram-pamet-do-notebooku-hynix-4-gb-ddr2-2x2gb-sodimm-800mhz-pc2-6400-6983565082