Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Práce doma na pc

Chtěl bych si najít práci na PC ale já jsem totiž hodně schopný na PC pracuji někdy na něm až do noci ale byl bych rád kdybych nějakou dostal.děkuji

powerpoint is the new lobotomy

možná si pleteš "znalosti" a "všeobecné základy".
s těmito schopnostmi můžeš nastoupit kamkoliv do korporátu, uživíš se v různých parazitních odděleních (kvalita, plánování) jako vydavač předpisů, které nikdo nečte. ani tomu nemusíš rozumět.
doma je ti powerpoint k ničemu.
musel bys být obyvatel hlavního města, najít si známé na ministerstvu a nechat se zaměstnat jako poradní firma. ale půlku platu budeš vracet jako úplatek, tak nevím, jestli se taková obživa vyplatí.

To zvládají i moji vnuci (šest a sedm let). Možná bych to naučil i naše kočky. Dál umíš co? Programovat? Ne? Znáš jazyky? Aspoň engliš slovem a písmem? Češtinu zřejmě ne. Jestli předpokládáš, že ti stačí tvá "znalost" kanclaplikací, spadl jsi z bezu...

Pre začiatok pri tvojich znalostiach, schopnostiach, širokých vedomostiach získané počas úmorných, prebdených nočných hodín v oblasti PC, OS, SW, by som odporučil:

ASIC antminer S19 Pro 110 TH/s, žrutom 3.25kW/h, spustené počas dlhých prebdených nocí prácnych výpočtov SHA256 (hash mining), pričom ti SW na x64bit. linuxovom jadre, Miltiminer https://github.com/nwoolls/MultiMiner, nehodí ani vindru kryptomeny na účet.

Keby-že sa toho dožil náš prvý robotnícky prezident, s.K.Gottwald, detto po nociach strebajúc vedomosti po jeho úmornej práci vo výrobe, ubytovaný v skromnej, čistej, útulnej světnici bez žiarovky, bez elektriky učiac sa "pouze" za svitu pouličnej lampy odborné znalosti načerpané z Marxovho kapitálu, Leninovských revolučných spisov, maľi by sme sa dnes ľepšie, ako žiť v biede, hľade, smäde, chudobe za hetých dobyvačných, amerických kapitaľistov zo zhitého západu. Zľatí naši komunisti.

Práce na doma je v dnešní době populární, ale co je populární, to přitahuje i různých prodejců s teplou vodou. Čili lépe řečeno, pokud nemáš nějakou hard skills, které by si věděl uplatit (například programování nebo jinou práci, kterou nedokáže dělat kdokoliv), tak můžeš jít spíše do odstraněn odkaz - příště už to bude s banem (Kurt) hrát poker a budeš mít větší šanci, že vyděláš nějaké peníze. V opačném případě, můžeš zkusit "ověřenou práci na doma" ze které koneckonců vydělá jen ten, kdo ta naverboval a ne ty :)