Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nevim jak vyuzit bluetooth

Zdravim, mam Dell Bluetooth 360 Card ROW a nevim jak ji ve windows XP vyuzit, vidim ji na notebooku ze ji mam zaplou- sviti mi diodka. Nevite jak mam odeslat soubory a vyhledavat prez tuto kartu? Dekuji za pomoc

Já jsem spokojeným uživatelem manažera bluetooth ve Win Xp SP2 8-). Ovšem tento manžer jsem viděl zatím pouze na mé instalačce. Nevím čím to je, ale buď to tam ty ostatní nemají, nebo je to někde vypnuté. Dobrou noc jdu spat.

P.S. BlueSoleil je hnus bastl, který pořádně nefunguje.

Na DVD Chipu bývá opakovaně plná jednodušší verze MOBILedit!

Program je nezávislý na jednom typu telefonu, ale najde si co potřebuje sám. Tato verze MOBILedit! z Chip DVD umí pracovat se dvěma aktivovanými mobilními telefony. Pro více je třeba koupit plnou licenci. Více třeba na cz