Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prenos licencie Win10

Zdravim
Robil som upgrade CPU+MB+Ram. Mal som na starom železe Win10 za 5€ a aj Office365. Prenáša sa táto/tieto licencie s doskou, či je to možné aktivovať na novej doske? Len, aby som to vedel povedať kupcovi, či to môže použiť, tu aktiváciu, keď si z toho poskladá PC?
Dik za odpoveď
PV

Jestli chceš stoprocentní odpověď, prostuduj smlouvu EULA nebo kontaktuj výrobce. Jinak ti tady každý napíše svůj - odlišný - názor.

Obecně postup při prodeji software:

- odstranit software ze svého počítače;
- předat všechny kopie softwaru (včetně posledních upgrade a jakýchkoliv dalších verzí, které máte;
- předat veškeré materiály (včetně originálu licence a certifikátu o pravosti, který byl se softwarem dodán);
- ujistit se, že osoba, které produkt prodáváte, souhlasí s podmínkami licenční smlouvy.