Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boot / bios - usb flash disk se neobjevuje

Dobrý den, když chci přeinstalovat windows, mám ho na flashce(instalačku), ale když počítač zapnu společně s USB Flash diskem v PC, nezobrazí se, jak v BIOSU, tak v Boot menu. Počítač ji vubec nerozpozná.
Pokud problém bude vyřešen, čekejte odměnu 🙂
Děkuji všem.

tazatelé tu poslední rok předvádí dostihy ve stylu zatlouct co nejvíc informací.
nečekám že napíšou chipset, u kterého jim boot z flashky selhává, to by se tu nepotřebovali ptát. ale když je nenapadne ani přibližná informace, jak je ten krám starý nebo co je tam cca za procesor, pak si to tu asi pletou s pořadem "volejte věštce".

a móresy s odměnami si strčte tamtéž. nemá to žádný význam, jen zvednout zájem.