Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ASUS ZenBook 14 UM431DA-AM003 inštalácia ovládačov

Dobrý deň
Zakúpil som si tento notebook a mám problém myslím, že nemám všetko aktualizované aj keď v nastaveniach pri aktuálizácii je všetko vporiadku, napríklad rýchlosť internetu mám 30mbit namiesto 80mbit ktoré by som mal mať a aj ostatné aktualizácie. Preto sa obraciam sem keďže neviem ktoré presne ovládače by som mal sťahovať, ďakujem
https://www.alza.sk/asus-zenbook-14-um431da-am003-utopia-blue-metal-d5763491.htm?visited=1#discussionPosts

Po nainštalovaní tohto ovládača ide ešte pomalšie teraz má rýchlosť pod 20mbit
Networking
Verze V20.70.16.4
2020/12/22 9.98 MBytes
Intel WLAN Driver
This package includes the Realtek Card Reader Driver, to support the system to connect to Secure Digital Memory Card.

Spravil som na wifi 5ghz sieť a tam to už ide mám okolo 65mbit teraz je možno záťaž ale myslím že pôjde aj na 80-90mbit ktoré mám.
Môže to byť tým že funguje iba na 5ghz sieť a na 2,5 mi pôjde len okolo tých 20-30 ?