Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace ovladačů po instalaci

Zdravím,

dnes jsem si přeinstaloval Windows 10 (na Aceru) a po načtení jsem začal provádět aktualizace systému pomocí Windows Update. Po startu se mi samy nainstalovaly ovladače, ale i přesto mi Windows Update začal nabízet volitelné aktualizace v podobě aktualizací ovladačů. Jedná se o aktualizace od Intelu. Zajímalo by mne, zda mám aktualizace nainstalovat - píše se tam, že se mají instalovat, pokud mám nějaký konkrétní problém - já si zatím žádného nevšiml.

Má otázka zní, instalovat anebo nikoliv? To, co mi počítač nabízí viz příloha. Díky za rady.

Děkuju za rady. Spíš mi jde o to, zda ty ovladače nainstalovat či nikoliv - v počítačích se moc nevyznám, tak se ptám na radu, zda má instalace ovladačů smysl, anebo je to jen instalace něčeho zbytečného.

Jinak v příloze posílám screen správce zřízení (již v png, díky brtníku :-) ).

Děkuju za postřehy.