Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nechce načítať konto použivateľa (Win 8 core)

Ahojte,

mám problém vo windows 8. Nechce ma pustiť do môjho konta. Tak zatial využívam Guest konto. Cez Guest som si zalohoval veci co mam na ploche konta do ktoreho ma nechce pustit, proste načitava aj hodinu ale nepusti ma don. Da sa to opravit alebo ho musim odstranit a vytvorti nove ? Este taka otazka, ktory windows odporucate na starsi pc (5 rokov) Windows 7 ci desiatku ? v com je sedmička v nevyhode oproti desiatke ? dakujem za rady a prajem pekny den

normální je aktivovat si účet administrator a opravy dělat z něj.
nenormální je mít po poruše svoje data uvnitř profilu, kde dědí nějaká přístupová práva a nemáš jistotu, že se k nim zítra dostaneš. na to je docela fajn druhý disk d:

potřebuješ zkontrolovat souborový systém c:, jestli jeho poruchou není dostupný k načtení tvůj původní uživatel = větev registrů v ntuser.dat
potom je dobré zakázat nadbytečné hnoje v "pospuštění":
ms autoruns -> záložky: logon (po spuštění), services (služby cizích výrobců), scheduled tasks (naplánované úlohy).

na 5 let starý pc si dej to na co máš licenci. jestli je to slabší hw, oba systémy tam pojedou stejně špatně.