Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s výběrem grafické karty do starší sestavy

přítelkyně má počitač,který využívá její syn k hraní her,a uvažujeme o zakoupení grafické karty,máme ale problém,se v tomhle sortimentu orientovat.Parametry PC jsou tyto AMD SEMPRON 2500+1.74 GHZ , 224 MB RAM.Má cenu investovat do koupí grafické karty?Pokud ano,můžete mi někdo nějakou doporučit?děkuji.můžete mi psát na meil berivo@centrum.cz.Děkuji.

Změna předmětu, původně: grafická karta (host)

Rád bych pomohl,leč bych potřeboval vědět další parametry,třeba jakou tam máte základní desku v PC,jaká tam je současná grafická karta,slot AGP nebo PCI-e a v neposlední řadě Zdroj a typ toho zdroje.Momentálně Vám mohu říci, že máte příliš málo operační paměti. 224Mb ram je slabota i na Win XP (doufám že teda nepoužíváte win 98 ;-))