Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno makra ve VBA v excelu

dobrý den, potřebovala bych vytvořit dvě marka a vůbec nevím co s tím, pomohl by mi prosím někdo? děkuji
1. makro, které vloží pod sebe do buněk rostoucí počet hvězdiček - na začátku bude možné vložit počet řádků/buněk a na konci bude do MsgBoxu vypsán celkový počet hvězdiček
2. makro, které vytvoří šachovnici (8x8) - černé políčka - využijte formátování buněk (nastavíte i bílou barvu pro bílá políčka)
Děkuju

loading...

Tak si znovu prostuduj výukový materiál, který ti vyučující dal k dispozici a třeba znovu projdi předchozí úkoly, které už jsi vypracovala a začni od něčeho jednoduchého - třeba napiš makro, které vloží do první buňky jednu hvězdičku. Až to budeš mít, zkus vložit těch hvezdiček zadaný počet... a tak dál, až ty domácí úkoly zvládneš celé...