Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dynavix navigace - Windows 10

Zdravím, poradí někdo jak zprovoznit program k Navigaci Dynavix Manager na W 10? Podle návodu z jejich stránek (viz příloha) se má najít v Services.msc Připojení zařízení se systémem Windows Mobile, ale já tuhle nabídku vůbec mezi těma položkama nemám. Má s tím někdo zkušenost a povedlo se mu to spustit pomocí něčeho jiného než podle jejich návodu? Nebo co nainstalovat, aby si s tím Manager rozuměl a nechtěl pořád ActiveSync, který tam taky nemůžu dostat?

A já už myslel, že WinCE tu byla moje parketa, potažmo GPS s tímhle OS :-D

Já bych tedy doporučil připojit to jako úložiště a nic víc netřeba, protože ani přes ten WMC se více běžně dělat nedá, než kopírovat soubory mezi oddílem vnitřní paměti s typicky uloženým navigačním SW a PC. Nemáte-li za lubem např. upravovat registr Win...

Aktualizace by měla jít i bez tohoto způsobu připojení.