Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ktoré ovládače vybrať?

Zdravím poradnu. Dnes som preinštaloval win na notebooku a chcel by som nainštalovať ovládače. Na oficiálnej stránke od HP mi vyhodilo kopu rôznych ovládačov no netuším ktoré mám vybrať a naištalovať, je ich tam dosť veľa niektoré sa zdajú byť rovnaké. Je potrebné nainštalovať všetky?

https://support.hp.com/cz-cs/drivers/selfservice/hp-250-g3-notebook-pc/6732462

prosím poradte, dík.

I dva notebooky stejného typu se můžou lehce lišit použitými komponenty. Je tak potřeba vybral ovladače přesně pro tvůj kus.
A často výrobci dávají k dispozici i starší verze ovladačů, kdyby s novějšími byl nějaký problém. V tom případě nainstaluj nejnovější a pak případně starší.