Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VR gaming na RTX 2060

Zdravím,
po upgradu Pc a přechodu z GTX1060 3GB na RTX2060, přemýšlím o pořízení VR setu, na hraní her typu Beatsaber ale i náročnější jako Half life Alyx. Zajímalo by mě jestli má někdo zkušenosti s hraní ve VR na této kartě? Případně jaký set pořídit v rozpočtu do 15k.
Zbytek sestavy je Ryzen 5 2600, 16GB RAM 3200Mhz.
Díky za Vaše postřehy a názory.

RTX 2060 ti bude stačit na většinu her VR, Beatsaber utáhne i Oculus s procesorem ARM. I s tvou dosavadni 1060 ti musí jit hry typu Beatsaber 60/90Hz hladce.
# Kromě toho, netrápil bych se nějak s nastavením herních detailu VR, jelikož nemají až takovou podstatu jak udrzet frame. (ten rozdil v detailech není tak observativní jako na monitoru) tudíž je zbytečné tlačit ultra zobrazení.