Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s otevřením a funkci html souboru s odpověďmi

Potřebuji obnovit ze souboru html, který mám uložen na disku, odpovědi z diskuzního fóra, které jsem si zálohoval před přeinstalací WordPressu. Už dříve jsem obnovoval odpovědi pomocí editoru BlueGriffon a šlo to perfektně. Teˇˇd dostanu ve výsledku, že nejsou v souboru žádné odpovědi, což je nesmysl, protože má 230 kB dat.
Nemohl by mi někdo poradit so s tím?

Děkuji předem za odpověď.

Magistr
webmaster

Potřebuji obnovit ze souboru html, který mám uložen na disku, odpovědi z diskuzního fóra

On je nějaký problém se podívat do zdrojáku té stránky?
Ona je otázka, co sis myslel že zálohuješ a co sis skutečně "zálohoval". Asi je v tom diametrální rozdíl.
Jak se dělají zálohy ve Wordpressu, to je učitě popsané na jeho stránkách.

Ve správě Wordpressu je nastavení Import - Export.

[92414-wordpress-png]