Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebooky s rtx 3060

Máte hrubý odhad, kdy budou naskladněné nějaké notebočky s touto novou, moderní a uznávanou grafikou? Už bych rád ten svůj krám s 1660 zahodil.

Chtěl jsi hrubý odhad, host to tipuje přesně. Jestli se trefil jen hrubě nebo jemně, to uvidíš 9.dubna v 11:38 hodin. A hrubě může být tolerance v řádu týdnů, měsíců nebo let. Jestli sháníš přesnou informační hodnotu, obrať se na dovozce, kdy něco nakoupí.