Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Staticka IP

Potrebujem nastavit na moje PC staticku adresu. Ako na to?
Pripojene to je na ADSL cez Asus DSL-AC56U(dva PC napriamo) a z toho do Asus RT-N13U(dalsie dva PC). Ja mam PC na ten RT-N13U este s jednym PC.
Potredoval by som nastavit staticku adresu kvoli hre.

Riešim to. V inom vlakne v sekcii hry. Robil som upgrade PC. Nainštaloval všetko ako treba, potom stiahol GTA V a nechce sa mi hrá pripojiť na Online. Všetky ostatné tri PC idú v pohode, ale po tej reinstalacii to na mojom nejde. Snažil som sa to už riešiť so Supportom R* a pridelenie pevnej IP je už tuším posledná možnosť.