Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přenosné multifunkční zařízení

Zdravím všechny,
chtěl bych se zeptat jestli na trhu vůbec existuje věc jako přenosné multifunkční zařízení. Šéf mě pověřil tímto úkolem a já stále nic nenacházím. Co se týče přenosnosti tak jsou všude dostupné jen přenosné inkoustové tiskárny, ale zařízení, které by umělo zároveň tisknout/skenovat/kopírovat už ne a nebo špatně hledám. Co by jste mi v opačném případě navrhovali? Přenosná tiskárna + mobilní skener, jestli nějaký takový vůbec existuje?

Díky za každou radu.

Díky za tipy, ten ruční skener Genius by asi stačil, navíc se u něho píše, že má funkci kopírování, což by nouzové zkopírování dokumentu v terénu snad usnadnilo. Při hledání na internetu jsem se ale časem k tomu vysněnému zařízení kloubící všechny tři funkce dohromady přeci jen dostal (Possio GRETA GSM Fax & Printer), ale bohužel to nikdo nedistribuuje v Česku. Tak díky za rady, tiskárna se skenerem to jistí ;-)