Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prehrievanie výpadok obrazu NOTEBOOK HP

Ahojte, notebook sa pri dlhšej záťaži vypne alebo zamrzne obraz na monitore, rozpadne ( http://leteckaposta.cz/645659933 ). Stačí cca 10 minút prehrávať video z youtube vo 1080p... Pri e-mailoch, worde a podobne je to v pohode.

Notebook bol kompletne rozobratý a vyčistený od prachu.
Vymenená aj termopasta medzi CPU a chladičom.

Je ten procesor K.O. alebo len problém s chladeným aj keď ventilátor ide na plné otáčky?

HP Pavilion g6
CPU: Intel Pentium B960
RAM: 4GB
SSD: Crucial 250GB
Windows 10 Home 20H2 (pôvodný systém bol Windows 7)

Ďakujem za odpovede.

Áno súhlasím že ten CPU je už za jeho životnosťou. Predsa je to len pentium...

Ako píšem pri e-mailoch a worde to stačí ale ako náhle chce užívateľ pozerať video tak je to dosť na neho...

K tomu čistený... Samozrejme že áno ;-)

Práve uvažujem že tam hodím druhý SSD a skúsim nainštalovať Win7 a otestovať video...