Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Falešné přihlášení?

Dobrý den. Na mail mě přišla tato zpráva, viz níže. Mám tomu věřit, nebo je to pokus o vylákání hesla? Dnes, tedy 5.3. jsem asi od 8 přihlášen z domova, od jinud se nikdy nepřihlašuji. Heslo uložené v PC, přihlašuji se automaticky. Mám W7, ne W10 jak je uvedeno ve zprávě. Děkuji za odpověď. :beer: :beer: :beer:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přihlásili jste se ke službě Facebook z jiného místa?

Zdravíme, Karle!

Podle všeho se někdo v 5. března v 10:18 pokusil přihlásit k vašemu účtu z Chrome pro Windows 10. Váš účet je v bezpečí – jenom jsme se chtěli ujistit, že jste to vy, kdo se pokusil přihlásit z nového místa.

Pokud jste to nebyl(a) vy, přihlaste se k Facebooku, abychom vás mohli provést krátkým postupem trvalého zabezpečení účtu.

S přáním pěkného dne
Tým Facebooku

IMHO je to OK.

- Nechteji po tobe ani jmeno, ani heslo, ani proklikani pochybnych odkazu.

- Naopak ti rikaji, ze doslo k "anomalii" na tvem uctu a at se tam prihlasis tak, jak to bezne delas (at uz je to jakkoli) a nedivis se, ze ti to tam mozna bude klast otazky a davat nabidky

Zcela korektni a bezproblemove.

Zavri okno s mailem, klidne restartuj pocitac, pokud mas nejake obavy, zapal cernou svici, nebo udelej jakakoli jina opatreni se ti zachce.

Pak se normalne bezpecne prihlas a uvidis sam, co ti prijde primo z FB - tomu muzes verit do te miry, do jake veris FB.

(Ja osobne FB neverim ani "dobry den" (naopak tomu, ze sdili data s tretimi stranami pro svuj zisk, jak to maji v podminkach verim) a ucet tam nemam, ale to je jina pohadka)