Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Redukce k monitoru

Zdravím, můžete mi prosím někdo poradit nějakou redukci?

Mám základní desku produkt , s integrovanou grafikou v CPU . Deska má 2 výstupy - HDMI a DVI-D.

K HDMI výstupu mám připojený televizor v druhé části místnosti na promítání filmů apod. a rád bych teď připojil druhý výstup (DVI-D) k monitoru který má jen VGA a HDMI redukci. HDMI nepřipojím, takže jen VGA.

V tom případě potřebuji nějakou redukci DVI-D na VGA. Již jsem dnes zakoupil produkt Ale tohle DVI mi nejde do desky. Díky moc

Řešení:

Přepsal jsem se, upravoval jsem to ale asi se to neuložilo, bylo to myšleno, že monitor má HDMI a VGA vstup. Nicméně HDMI z desky je již připojeno k TV tudiž jej nepřipojím i k monitoru. Tzn. že potřebuji prostě DVI-D na VGA a nechci zase koupit špatně.

Už si sa ohodnotil - a správne! Radili ti, ale ty to stále nechápeš (alebo nechceš chápať)
Máš DVA výstupy z PC HDMI a DVI-D - oba sú digitálne. Oba sa dajú použiť na VÝSTUP digitálneho signálu.
Máš telku s HDMI VSTUPOM (digitálny) - prepojené s PC HDMI >--->HDMI - to je OK.
Máš druhý výstup DVI-D (digitálny) a monitor so vstupmi HDMI (digitálny) a VGA (analógový) - ty potrebuješ prepojiť DVI-D >---> HDMI - potrebuješ len kábel DVI-D to HDMI.
https://www.alza.sk/alzapower-dvi-d-na-hdmi-single-link-prepojovaci-1m-d5509106.htm
Je to také ťažké pochopiť? Ide len o to, aby si digitálne prepojil DVA rozdielne digitálne konektory - a na to máš potom ten kábel.