Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno soubory pdf nejsou otevřít z emailu seznamu

Dobrý den,vždy když mně přišel email na seznamu s přílohou PDF tak jsem jen klikl otevřít a on se otevřel.Ale to nyní nejde a nabídne to pouze možnost uložit do...takže PDF soubor musím uložit do nějaké složky v počítači a následně až otevřít.nevíte prosím kde to nastavím?děkuji

Ale to nyní nejde

Co se tedy mezitím změnilo?
Máš v systému nastavený výchozí program pro spouštění PDF?
Co máš v prohlížeči nastaveno jako Akci při kliknutí na PDF?
Taky to může být hlavičkou v tom PDF souboru (to se ti ukládá vždy, anebo jen u některých PDF)?