Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blikání panelu Dell 7270

Ahoj,

koupil jsem bazarový notebook Dell Latitude 7270 z bazaru, cca měsíc notebook normálně fungoval, včera mi začal problikávat panel viz video: https://www.youtube.com/watch?v=DtsG5ddhyxY&ab_channel=MartinVeleba
Přeinstaloval jsem NB, stáhl originální ovladače a problém přetrvává.
Nevíte někdo prosím na co se zaměřit?
Mohly by odcházet grafický čip?

Předem děkuji

Zkus to připojit na externí monitor. Tím vyloučíš chybu grafického čipu. Druhá možnost, která mě napadá, je "hýbat" s víkem, jestli se to v určité poloze nestabilizuje- to by ukazovalo na uvolněný flexi kabel.