Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno eGPU thunderbolt - M2

Ahojte, som tu opäť pre radu...
Mám mini Pc postavené na Asus A300 a dostal som sa k externemu boxu s Nvidia2060, pôvodne určené pre NTB.
Box má pripojenie cez thunderbolt, žiaľ to moja doska nemá, ale mám voľný M2 slot.
Existuje nejaká redukcia/prevodník?
Osobná skúsenosť vítaná.
Ďakujem za každý nazor

Z tb existujú prevodníky/adaptéry na usb,hdmi,dp,LAN,FireWire ,DVI ,analog A/V…videoport rozhranie z externej grafiky bude dosť problematické navrublovať na diskové M2 rozhranie,schodnejšie by bolo usb-usb/tb