Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vhodný kabel ze zdroje do sata

Ahoj,
chtěl bych poprosit o radu. Nevím kde bych mohl sehnat vhodný kabel vedoucí ze zdroje do sata. Pomohl by mi tu někdo prosím najít případně i odkaz na daný kabel? Mám tam volné molexy, ale jelikož mám volné konektory přímo na zdroji, nechci kupovat redukce na molex. Prosím bez toxických reakcí, tolik se holt nevyznám.
Děkuji.

Tohle se nesežene a nebo za cenu, kterou za to nebudete ochotný dát.
Takže bych spíš sháněl redukci na molex nebo rozdvojku. Je to otázka od 15 korun (ty nejšitovější) přes nějakých 30 korun za normální až do řekněme 150 korun; jsou i dražší, ale to už nemá smysl.

Originál kabely bych sháněl u výrobce, kde by se mělo dát naít přesné označení a s tím už jde potom prohledávat obchody. A pište si, že původní najdete chvíli poté, co za náhradní dáte nekřesťanské peníze.