Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung S7 - vymena baterie, kvalita

Po viac ako 4 rokoch by som chcel vymenit bateriu v Samsung S7. Zatial som absolvoval len jednu vymenu za original, a to "original" zakupenu v Datarte ktoru som po 2 dnoch musel vratit, nakolko vydrz s nou bola horsia ako so starou povodnou . . . Pytam sa preto kto mate ake skusenosti, s akou znackou, je mi jasne ze na prvotny original nedosiahnem . . . Neviem preco, ale prvotne vydrzia najdlhsie, skusenost z telefonov, akumulator v aute . . .

V telefénu mám opačnou zkušenost - tři roky stará baterka, co vydržela den, versus nová (neznačková), co teď vydrží týden (Xiaomi redmi4 mé manželky). Ono by se to snad mělo někde v nastavení resetovat, ale nic takového jsem nedělal. Ale pravdu díš: netuším, jaké bazmeky cpou výrobci do mobilů / hodinek / notesů, ale vždy vydrží víc. Moje Suunto vytrímaly na jednu CR2032 dva roky. Teď měním jednou za půlrok. Co tam, sakra, ti výrobci strkají? ]:)