Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční webkamera HP Pro Book 455

Zdravím,
už týdny řeším problém s webkamerou a už vážně nevím jak na to.
Nefunguje mi kamera ve webovém rozhraní, konkrétně messenger v prohlížeči, hází to chybu viz odkaz.
Kameře se rozsvítí dioda a hned zhasne.
Prohlížeče jsem zkoušel 3, aplikace kamera ve Windows funguje, Skype funguje, v prohlížečích je kamera i mikrofon povolená, drivery jsem zkoušel různě měnit, odebíral jsem kameru ve správci zařízení, opětovně jí přidával, webcamtest nehlásí žádnou chybu.
Pokud připojím externí kameru, je to stejné.
Ve Windows 10 mám vše povolené.
Pár info k ntb, HP ProBook 455 G7, W10 Profesional.
Za každou radu budu rád, myslim že jsem vyzkoušel už vše, co ve fórech našel.
Screen:
https://ctrlv.cz/fAGJ

Nemá,to by mi došlo, nejsem úplný laik, takže tyhle věci bych si podchytil sám.
Zkusil jsem dneska nabootovat Windowsy z cd, abych eliminoval, jestli je ten problém v systému, nebo hardwaru a tam to jelo.
Pak se mi podařilo zjistit, že když založim jiný profil, že tam to funguje, takže teď se snažím zjistit, co mi to blokuje...momentálně jsem vyhodil všechno od HP, ale zatím jsem nepokročil