Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odpojení USB Flash disku

Dobrý den,
když zapojím svou flešku do počítače a nějakou chvíli na ní nic nedělám, fleška se sama od sebe odpojí a znovu připojí. Chci se zeptat, jestli to je normální, proč se to děje a jestli se tomu dá nějak zabránit. Není možný, že by se to stalo při dlouhém přetahování souborů, nebo se to děje jen při dlouhém nepoužívání, pro třeba ověření systému, že je stále připojená?
Díky

Mám ji jen rok a byla docela drahá od samsungu s kapacitou 256GB takže chyba podle mě není v ní (navíc se o ni starám úplně jak k pokladu :DD), možná že to je fakt jen proto, aby si windows ověřil jestli je fleška stále zapojená nebo co.