Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 10 mapování disků

Zdravím, mám v práci linux server kam přistupujeme na 2 síťové disky. Jeden disk třeba Q je pro všechny, druhý disk třeba P má každý uživatel svůj. Namapuju disky ať normal nebo přes cmd a příkaz net use, ale po restartu jsou disky šedivé, a po rozkliknutí to píše, že umístění není dostupné. Na netu je toho spousty, ale nic nefunguje, poradí někdo? Má někdo podobnou zkušenost? Díky

pomohlo udělat bat soubory a vložit do složky po spuštění, pro případné další zájemce přiložím ten příkaz:

net use Q: \\server\složka /user:uživatel heslo /persistent:no

do složky po spuštění vložit tento příkaz jako bat soubor

-- uvidím, zda to bude fungovat do budoucna --