Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výběr pc

Ahoj, mohli byste mi, prosím, poradit do jaké míry je solidní počítač s těmito parametry:

ASM1200/ATHLON 64 X2 4400/500GB SATA/2 x 1GB /DVD RW /ATI Radeon™ 2100 Graphics up to 896MB/Vista Home Premium/No Speakers/Value kybd & ball mouse/MS VHP RC & Hybrid TV tuner/No Wireless Lan /No Modem/No Monitor/AEE -Czech Republic/AMD Live/

můj starý retro komp už je skoro mrtev a narychlo bych potřebovala nový.

Díky za odpovědi. LCD monitor mám - širokoúhlý Acer P193W. nevíte, jestli ta grafická karta ATI Radeon 2100 vůbec podporuje jeho rozlišení? nějak to na webu výrobce nemůžu najít. nejvíc do toho můžu dát cca 8 653,-, což je cena té výše zmíněné sestavy(kterou bych chtěla koupit).

záleží co na tom PC budeš dělat. Bylo by vhodné si ji nechat poskládat a nekupovat již sestavenou.

AMD Athlon 64 X2 4450+ EE 1 261,- Kč
Základní deska Gigabyte GA-MA78GM-S2H - AMD 780G 1 571,-
Western Digital Caviar SE WD5000AAJS - 500GB SATA II 1 483,- Kč
A-Data DIMM 2048MB DDR II 800MHz 677,- Kč
DVD-RW Samsung SH-S203D bulk 478,- Kč
Zdroj Fortron ATX-400PNF 400W 815,- Kč
skříň Acutake ACU-ZEN-SB (ROHS version) 572,- Kč (nebo jinou bez zdroje)
Je bez těch Vist. Ty stojej kolem dvou tisíc. Záleží jestli by jsi chtěla Home premium nebo by ti stačili Home basic (ty jsou levnější)

Na té základní desce je integrovaná grafika HD3200. Je docela solidní, ale na hraní těch nejnáročnějších her by nestačila. Grafiku můžeš koupit hned a nebo časem (záleží jestli ti bude ta integrovaná stačit)
Cena mi (pouze s integrovanou grafikou) vychází kolem devíti tisíc.
Ta tebou zmíněná ATI 2100 je o dost horší.

Kvalitní a cenově přijatelná je TŘEBA tato:
Sapphire HD 3850 512MB, PCIE, Zalman bulk 1 821,- Kč (Nebo jiná 3850ka)

Na ceny jsem koukal na CzechComputeru. Nejsou úplně nejlevnější,ale sou solidní. Za menší poplatek ti to i sestaví.

na bežnú kancelársku prácu a internet,mail a spol. stačí,grafika je integrovaná v čipsete,na nové hry je prakticky nepoužitelná,ale má dobrý 2D výkon,vhodná na video a multimédiá, a ten monitor určite nebude pre tú grafiku problém