Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Odisiel mi Kindle, co dalej?

Je pravda, ze som citacku zanedbaval posledne roky, ale aj tak by som ju chcel, takze co kupit namiesto nefunkcneho Kindle 4?
Kindle Paperwhite4?
Btw, ked mam na obrazovke Repair needed uz s tym nespravim nic? Skusal som hw reset cez power + volume down, ale nereaguje.

Blbe je, ze neviem najst tych 2GB kniziek, ktore mi nejaka dobra dusa poslala z poradne pred XY rokmi, ked som si kupil prvu citacku.
A vies, kde je problem?
Neviem hladat 2GB subory v blbej win10, pretoze navod z netu na moju verziu evidentne nefunguje (proste si neviem zvolit hladaj >2Gb subory a adresare).
Zlata sedmicka;o).

Sponzorovana verze sla jednoduse "odsponzorovat". Bud jsi pozadal Kindle, protoze reklamy nejsou urcene pro nasi oblast, nebo jsi smazal slozku s reklamami a misto ni vytvoril soubor se stejnym jmenem.
Jinak reklamy jsou (aspon byly) pouze pri vyberu knihy, ne pri cteni jako uzky prouzek dole a pak pri uspane obrazovce

Zajímavý nástroj, díky za tip. Škoda že na tom webu nemůžu najít nějaké "typical use cases", které by mi jednou větou objasnily výhody (tak jaks to udělal ve svém příspěvku). Já zas tolik knížek neobhospodařuju, aby se mi oplatilo to spravovat v dalším software. Vystačí mi složky podle autorů.

Typický use case pro mě je, že do něj hodím knihu, připojím kabelem Kindle, kliknu na odeslání do hlavní paměti a za pár vteřin tam kniha je. Neřeším převod formátu, rozbité odstavce, chybějící diakritiku, nemusím to tahat přes Amazon účet. Nejspíš používám jen zlomek možností, ale na tohle to je dobré.