Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde nakupiovat na internetu hudbu

Nedavno se na me jedna kamaradka obratila, jestli bych nekde neobjevil jednu pisnicku z alba Jaromir Hoznak Quartetu ( jazz ), koukal jsem kde to ulovit. Jde o vec mimo mainstream, takze na P2P zrejme bez sance, takze jsem zacal patrat jinde. Kouknul jsem na ilegalne co by to stalo, tam jsem neobjevil, koukam na sony BMG co stoji cele CD ( jenze jak na ilegalne tak na sony BMG bych musel cekat ) az jsem narazil na stranku payplay. A co maji v nazvu, to skutecne plni. Album jsem tam k memu prekvapeni objevil, stalo me celych $7,04 ( $0.88 za skladbu ). Platba pres paypal, takze hudbu jsem okazmite zaplatil a ihned mohl stahovat. Album je vcetne obrazku na prebal. Nerikam ze je tam vsechno, to ani zdaleka, ale urcite je to zajimava moznost. Rozhodne zajimavejsi nez predrazene ceske hudebni molochy.

jasne, ale s ilegalne srovnavat jiste muzu... 26 korun za skladbu jsem naposledy videl u bratru ebenu..