Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno TrueCam A5s

Ahoj mám kameru TrueCam A5s do konce ledna fungovala tak jak má, nic jsem v nastavená neměnil.
Od té doby po zapnutí se chová že normálně nahrává, bliká červená tečka ale po propojení s pc zde nejsou ani nové videa ani zamknuté videa a ani nově pořízené fotky.
Kartu mám 32 sandisk 32gb.
Pokud někdo máte tuto kameru, budu rád za každou radu
Děkuji

Taky používám 32GB kartu. Již v návodu je napsáno, že je potřeba za určité období (teď nevím jaké, provádím to raz za čvrt roku) provést naformátování paměťové karty.
Pokud nepomůže, pak bych ji vyměnil. Pro zkoušku za jakoukoli starší a pokud bude fungovat, pak bych si pořídil novou.